KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11755606
nr 1175 5606
Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär, signerad, Motivet: 20x11
Utrop:
600 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 16 april 2018
kl 20:10:40
400 kr
1.500 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)